Aktualności

Wygrana ligowa i porażka w pucharze

W ubiegły weekend rozegraliśmy spotkania pucharowe i ligowe z drużyną Magic Storm czyli wieloletnim dominatorem krajowych rozgrywek. Do obu spotkań podeszliśmy z nastawieniem na walkę i jakąkolwiek zdobycz punktową.

Mecz pucharowy odbył się bez większej historii. Nie zagraliśmy naszej najlepszej piłki, a rywale bezlitośnie wykorzystali nasze błędy. Przeciwnicy mimo czerwonej kartki dla jednego ze swoich obrońców nie pozwolili naszej formacji ofensywnej na jakiekolwiek zagrożenie swojej bramce i kończymy mecz wynikiem 0:3.

Po przegranym spotkaniu pucharowym wymieniliśmy się zastrzeżeniami co do naszej gry i zmotywowani weszliśmy w spotkanie ligowe. Już w 12 minucie meczu po rzucie rożnym kontrowersyjnie faulowany był Ptaku, a MatJen pewnie wykorzystal rzut karny i prowadziliśmy 1:0. Dalsza część meczu przebiegała spokojnie, bez konkretniejszych okazji zarówno z jednej i drugiej strony, a jeżeli już się taka trafiała to szybko była kasowana przez obrońców. W 58 minucie spotkania MatJen wychodził oko w oko z bramkarzem rywali, a obrońca wyciął go równo z ziemią i obejrzał czerwoną kartkę. Nasz napastnik ponownie nie myli się z 11 metrów i prowadzimy 2:0. W dalszej części meczu przejęliśmy delikatną inicjatywę, pamiętając o pewnej grze w defensywie. W 89 minucie spotkania MatJen mógł ustrzelić hattricka, ale nie oddał strzału po świetnym podaniu Ptaka głową. Po tej akcji rywale wyprowadzili błyskawiczną kontrę strzelając bramkę kontaktową, ale zaraz po tym zabrzmiał ostatni gwizdek.

Pierwszy raz w historii wygrywamy z Magicami❗️🤩

Skład naszej drużyny:

GK: Mantis

ŚO: NightMarek

ŚO: Atsorats

ŚO: SzymeGx

ŚPD: Bolek

ŚPD: Gacek1ng

ŚPO: Srokasso

LP: Marsoniarz

PP: Ptaku

N: Xifar

N: MatJen **

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *